Pasaż Zielony | ul.Sienkiewicza 78 (Grand Hotel Kielce)

olsen-zdj
olsen

Salon Olsen serdecznie zaprasza! Jesteśmy marką dla każdej kobiety. Wiemy czego oczekują nasze Klientki, dlatego w każdej stylizacji kobieta ubrana przez Olsen czuje się wygodnie i pięknie.

Razem. Blisko siebie. Bliżej doskonałości. Poprzez wysoką jakość, prostotę, dbałość o detale, połączenie klasycznej elegancji z aktualnymi trendami oraz wygodę Olsen stara się zapewnić dobre samopoczucie klientek w każdej sytuacji życiowej. Dzięki połączeniu przeciwieństw a jednocześnie wyważeniu i harmonii, tworzymy barwne i bogate kolekcje łącząca pokolenia kobiet. Na mocy umowy z Panią Zofią Tuz, ubrania marki OLSEN już od 14 lat są dostępne w Kielcach, a obecnie w Salonie Firmowym Olsen w Pasażu Zielonym.

Olsen to marka wywodząca się z Hamburga, która zadebiutowała na rynku w 1901 roku, a obecnie jest jedną z najlepiej rozpoznawalnych i cenionych za jakość marek modowych na świecie.
Olsen koncentruje się na tworzeniu prostych, łatwych do noszenia ubrań dla autentycznych i pewnych siebie kobiet. Ubrania te podkreślają kobiecą atrakcyjność noszących je klientek.
Olsen to najwyższa jakość, nowoczesność i niezawodność. Moda Olsen jest tworzona dla kobiet, które podążają z duchem czasu, nie będąc ofiarami mody – czerpiących przyjemność z atrakcyjnych detali, jakości materiałów i wykończenia.
Oryginalne wzory i fasony, a przy tym doskonała jakość oraz dopasowanie do różnych typów sylwetek, harmonijnie dobrane tkaniny i kolory to największe atuty tej marki.


LISA CAMPIONE
Firma została założona w 1989 w Hamburgu.Kolekcje marki LISA CAMPIONE skierowane są, do współczesnych kobiet o wyrafinowanym guście. Szykowne,kobiece,sportowe produkty zaaranżowane w codziennych nowoczesnych stylizacjach sprawiają, że asortyment w pełni zaspokaja dany segment na rynku damskiej odzieży. Jakościowe materiały sprawiają że Marka LISA CAMPIONE jest idealna propozycja dla kobiet lubiących luksus w sportowym wydaniu.

GERRY WEBER
GERRY WEBER to niemiecka firma odzieżowa założona w 1973 roku przez Gerharda Webera. Marka inspiruje kobiety na całym świecie. Jest ekscytująca, nowoczesna i niesamowicie kobieca. Wiele lat doświadczenia pozwala firmie na kreowanie własnych trendów na konkurencyjnym rynku. Jest to kolekcja skierowana do kobiet ceniących wysoką jakość oraz wyrafinowany styl mody podkreślający ich osobowość.

TAIFUN
Popularność marki GERRY WEBER skłoniła jej twórców do stworzenia młodszej linii. Próba ta okazała się niezwykle udana. Kroje i kolory zaproponowane w kolekcjach marki TAIFUN są inspirowane najnowszymi trendami. Nie ma tu miejsca na nudę. Każda kolejna prezentacja marki, to kreatywne wyzwanie – pozwala tworzyć własny, niepowtarzalny, miejski styl. Jest to propozycja dla kobiety młodej duchem, która nie boi się odważnych połączeń i stawia na wygodę. Marka TAIFUN prezentuje kobiecy, podkreślający sylwetkę styl, i pozwala na stworzenie wyjątkowej, indywidualnej kombinacji modowej.

MORGANA
Włoska marka odzieżowa MORGANA narodziła się jako propozycja dla współczesnej ewolucji kobiecego wyglądu. Dzięki projektom przypominającym nam, że bycie młodym nie jest tymczasową koncepcją, ale stanem umysłu, sposobem na życie.

+48 41 366 05 63
+48 662 437 984
Pasaż zielony

Jesteśmy marką dla każdej kobiety. Wiemy czego oczekują nasze Klientki, dlatego w każdej stylizacji kobieta ubrana przez Olsen czuje się wygodnie i pięknie. 

Pasaż zielony

Odzież Betty Barclay oznacza wysoką jakość, nowoczesność i wyjątkowość. Styl życia, łączący interesy i przyjemności. Styl dla nowoczesnej kobiety cieszącej się modą i kobiecością.

Pasaż zielony

Kiedy przekroczysz drzwi salonu "Sallambier" znajdziesz się w wyjątkowym towarzystwie, które docenisz i o którym będziesz długo pamiętał. To elegancja, smak i szyk.

grand logo

 

Unikatowy outlet w skali kraju, w którym można kupić w całorocznej wyprzedaży końcówki damskich kolekcji największych światowych domów mody.

Pasaż zielony

Specjalizujemy się w kompleksowym wystroju okien, pomiarach, doradztwie,montażu rolet a także w szyciu firan i zasłon na zamówienie.

Pasaż zielony

Mam przyjemność zaprosić Państwa do salonu kosmetycznego ALGA , gdzie zadbam o urodę i dobre samopoczucie każdej klientki i klienta.

Obraz2

Nasz sklep oferuje Państwu przede wszystkim wyjątkową odzież z tkanin naturalnych polskich producentów oraz suknie na specjalne okazje .

Aktualności pokaż archiwum

Pokaz mody OLSEN, TAIFUN I LISA CAMPIONE

Zdjęcia z pokazu mody OLSEN, TAIFUN I LISA CAMPIONE,który odbył się w Grand Hotel Kielce w dniu 19 maja w trakcie wyborów Miss Ziemi Świętokrzyskiej 2017

Powierzchnie-do-wynajęcia-360-x-190

Oferta najmu

Powierzchnie handlowe, biurowe i usługowe od 15 m2 do 300 m2. Skontaktuj się z nami i odbierz Swój klucz do sukcesu. tel: 41 365 50 11; email: Ten

Pasaż Zielony mieści się w Hotelu Grand Hotel Kielce przy głównym deptaku miasta, ul. Sienkiewicza. Wejście od ulicy Czarnowskiej oraz głównym wejściem do Hotelu od ulicy Żelaznej.

Dla naszych Klientów darmowy parking (max. 2 godziny) - w dziedzińcu hotelu, wjazd od ulicy Żelaznej oraz Panoramicznej.

Pasaż Zielony
ul. Sienkiewicza 78 (Grand Hotel Kielce)
25-501 Kielce

Zapraszamy
od poniedziałku do soboty włącznie
w godzinach 10:00 - 20:00
w niedzielę handlową 10.00-18.00

Dział Sprzedaży i Promocji
(czynne: pon.-pt. 8:00-16:00)

tel. + 48 41 365 50 04
fax. + 48 41 365 50 22

marketing@grandhotelkielce.pl