Pasaż Zielony | ul.Sienkiewicza 78 (Grand Hotel Kielce)

bety-zdj
bety

Odzież Betty Barclay oznacza wysoką jakość, nowoczesność i wyjątkowość. Styl życia, łączący interesy i przyjemności. Styl dla nowoczesnej kobiety cieszącej się modą i kobiecością.

Na każdy sezon firma Betty Barclay proponuje kolekcje odzwierciedlające aktualne trendy w modzie.
W skład grupy Betty Barclay wchodzę trzy linie:
Betty Barclay - kolekcja eleganckiej odzieży codziennej
Gil Bret - linia ekskluzywnych okryć wierzchnich najwyższej jakości
Vera Mont - kolekcja wieczorowa i koktajlowa
Proponujemy modę w rozmiarach od 34 do 48.
Na mocy umowy z Panią Zofią Tuz, ekskluzywną odzież i dodatki Betty Barclay można kupić także w Kielcach, w Pasażu Zielonym. Zapraszamy do zapoznania się z aktualną kolekcją!


GIL BERT
W tym wypadku projektanci skupili się wyłącznie na okryciach wierzchnich, jak płaszcze czy marynarki. Obecnie każda kobieta posiada, a przynajmniej powinna posiadać, w swojej szafie dobrze skrojoną marynarkę podkreślającą talię oraz korygującą proporcje sylwetki. Sytuacja wygląda bardzo podobnie w przypadku płaszczy czy kurtek, zwracając szczególną uwagę na ich funkcjonalność. Projektanci starali się wybrać najlżejsze oraz najcieplejsze wypełnienie kurtki. W tym celu zastosowano połączenie puchu z pierzem Ubrania Gil Bret to synonim klasycznych krojów, elegancji z nutką nowoczesności. Marka stawia na wygodę oraz wysokiej jakości produktów, o czym świadczą dostępne na rynku okrycia wierzchnie i szerokie grono klientek.


Vera Mont
Luka na rynku, którą wypełniła Vera Mont, jest aż nazbyt znana większości kobiet: na wielkich wydarzeniach także strój powinien robić wrażenie, a jak wiadomo, kreacji, które idealnie nadawać się będą na wielkie wyjścia, próżno szukać na półkach z odzieżą codzienną. Celem marki jest tworzenie pięknych sukienek w dobrym guście i na każdą okazję, w których dobrze będzie się czuć nowoczesna, zaradna kobieta. Nieważne, czy wybierasz się na bankiet, elegancką kolację czy wesele - w kreacjach od Vera Mont nikt nie będzie w stanie oderwać od Ciebie wzroku. Projektanci kryjący się za tą marką są mistrzami w łączeniu nowoczesnej elegancji z nutką ekstrawagancji. Vera Mont: z jednej strony klasyczna, z drugiej kipiąca indywidualnością i dbałością o detale.


FRANK LYMAN
Frank Lyman jest to firma z Kanady specjalizująca się w sprzedaży sukienek, zarówno wieczorowych jak i codziennych - na każdą okazję. Kolekcja jest dla kobiet mających wiarę i pewność siebie. Odważne połączenia kolorów i dodatków, a zarazem bardzo kobiece kroje są znakiem rozpoznawczym firmy Frank Lyman. W kolekcjach pokazywane są ciekawe zestawienia i projekty, które mogą być interesującą inspiracją dla każdej klientki. Bogactwo wzorów, różnorodność kolorów, faktur materiałów, a także najwyższa jakość tkanin to cechy, które charakteryzują każdą kolekcję tej marki.


Joseph Ribkoff
Joseph Ribkoff to marka eleganckiej i luksusowej odzieży damskiej. Została stworzona w 1957 roku w Kanadzie, gdzie do dziś ubrania są projektowane i produkowane. Joseph Ribkoff oferuje niezwykle kobiece kreacje koncentrując się na tym, by zadbać o równowagę pomiędzy sezonową stylizacją, nowoczesnymi szczegółami, modą i wszechstronnością wyzwań stawianych kobiecie. Wykonane z najlepszej jakości tkanin, gdzie uwagę zwracają szczegóły i dodatki. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu Joseph Ribkoff zna potrzeby i wymagania współczesnych kobiet i wzorowo je spełnia. Marka jest gwarancją jakości i zaufania szerokiej rzeszy Klientek, które cenią sobie szyk i elegancję w doskonałej jakości.

0 784 492 677
+48 41 345 01 46
Pasaż zielony

Jesteśmy marką dla każdej kobiety. Wiemy czego oczekują nasze Klientki, dlatego w każdej stylizacji kobieta ubrana przez Olsen czuje się wygodnie i pięknie. 

Pasaż zielony

Odzież Betty Barclay oznacza wysoką jakość, nowoczesność i wyjątkowość. Styl życia, łączący interesy i przyjemności. Styl dla nowoczesnej kobiety cieszącej się modą i kobiecością.

Pasaż zielony

Kiedy przekroczysz drzwi salonu "Sallambier" znajdziesz się w wyjątkowym towarzystwie, które docenisz i o którym będziesz długo pamiętał. To elegancja, smak i szyk.

grand logo

 

Unikatowy outlet w skali kraju, w którym można kupić w całorocznej wyprzedaży końcówki damskich kolekcji największych światowych domów mody.

Pasaż zielony

Specjalizujemy się w kompleksowym wystroju okien, pomiarach, doradztwie,montażu rolet a także w szyciu firan i zasłon na zamówienie.

Pasaż zielony

Mam przyjemność zaprosić Państwa do salonu kosmetycznego ALGA , gdzie zadbam o urodę i dobre samopoczucie każdej klientki i klienta.

Obraz2

Nasz sklep oferuje Państwu przede wszystkim wyjątkową odzież z tkanin naturalnych polskich producentów oraz suknie na specjalne okazje .

Aktualności pokaż archiwum

Pokaz mody OLSEN, TAIFUN I LISA CAMPIONE

Zdjęcia z pokazu mody OLSEN, TAIFUN I LISA CAMPIONE,który odbył się w Grand Hotel Kielce w dniu 19 maja w trakcie wyborów Miss Ziemi Świętokrzyskiej 2017

Powierzchnie-do-wynajęcia-360-x-190

Oferta najmu

Powierzchnie handlowe, biurowe i usługowe od 15 m2 do 300 m2. Skontaktuj się z nami i odbierz Swój klucz do sukcesu. tel: 41 365 50 11; email: Ten

Pasaż Zielony mieści się w Hotelu Grand Hotel Kielce przy głównym deptaku miasta, ul. Sienkiewicza. Wejście od ulicy Czarnowskiej oraz głównym wejściem do Hotelu od ulicy Żelaznej.

Dla naszych Klientów darmowy parking (max. 2 godziny) - w dziedzińcu hotelu, wjazd od ulicy Żelaznej oraz Panoramicznej.

Pasaż Zielony
ul. Sienkiewicza 78 (Grand Hotel Kielce)
25-501 Kielce

Zapraszamy
od poniedziałku do soboty włącznie
w godzinach 10:00 - 20:00
w niedzielę handlową 10.00-18.00

Dział Sprzedaży i Promocji
(czynne: pon.-pt. 8:00-16:00)

tel. + 48 41 365 50 04
fax. + 48 41 365 50 22

marketing@grandhotelkielce.pl